Програма туру в The Macallan Estate

ДЕНЬ 1

Гості прибувають до Чеширу, де їх зустрічає команда Bentley у флагманському шоурумі CW1 House в Кру. Приватна екскурсія на завод Bentley наблизить вас до секретів виробництва еталонних автомобілів, розкриє майстерність спеціалістів та дозволить дослідити  зобов’язання бренду щодо екологічності в дії. Вечір завершиться закритою вечерею на заводі.Програма туру в The Macallan Estate

ДЕНЬ 2

Після неквапливого приватного сніданку команда Bentley супроводить вас, щоб забрати ваш особистий автомобіль, перш ніж поїхати в колоні до національного парку Пік-Дістрикт, який здивує вас чудовими природними пейзажами.

Обід від британського шеф-кухаря Лізи Гудвін Аллен запланований в елегантному ресторані Northcote, відзначеному зіркою Мішлен. Вечір та ніч пройде у вишуканому готелі Middleton Lodge, де можна насолодитись мальовничим краєвидом та вечерею з домашніх та локальних продуктів.

Програма туру в The Macallan Estate - фото 2

ДЕНЬ 3

Відчуйте гармонію розуму, тіла і душі, розпочавши свій день із приватної практики йоги під керівництвом професійних тренерів у природній атмосфері Middleton Lodge. Після сніданку колона Bentley продовжить свій шлях через Північні Пенніни та Національний парк Нортумберленд, а потім попрямує на північ до Шотландії.

Сьогоднішній вечір буде винятковим, оскільки ви прибудете в Будинки на деревах Ланріка - приховану перлину, що відкриває вихід у приголомшливий ліс, який межує з національним парком Троссачс.

Додасть нових емоцій вишукана вечеря зі знаменитим шеф-кухарем Тоні СінгхомПрограма туру в The Macallan Estate - фото 3

ДЕНЬ 4

Неохоче прощаючись з Будиночками на деревах, колона Bentley в цей день вирушає до найбільшого національного парку Великобританії і нашої кінцевої мети, Кернгормс. Під час нашої захоплюючої пригоди запланована зупинка в незрівнянному готелі Fife Arms у Бремарі.

Сьогодні ви опинитесь на одному з найкращих маршрутів для тест-драйву у Великобританії, кульмінацією якого стане винокурня The Macallan’s Distillery, що розташована в центрі Спейсайда, в Шотландії. Тут ви отримаєте захоплюючий досвід, який відтворює унікальне глобальне партнерство Macallan і Bentley Motors. Цей день включає індивідуальний обід, екскурсію, і, звичайно, дегустацію. Під час презентації ви дізнаєтеся деталі й факти процесу виробництва, історію бренду та відчуєте натхнення людей, які роблять кожну пляшку односолодового віскі The Macallan особливою.

В цей вечір група Bentley опиниться в нещодавно відреставрованому Rothes Glen. Та  головної подією дня стане приватна гастрономічна вечеря в The Macallan Estate, що спеціально підготовлена для наших учасників поїздки.Програма туру в The Macallan Estate - фото 4

ДЕНЬ 5

Останній день нашої екстраординарної подорожі – це чудова нагода зберегти в пам’яті чудові враження в компанії однодумців, створивши спогади та дружбу, які триватимуть усе життя. Комфортний виїзд буде організований консьєржем, враховуючи ваші побажання та деталі зворотного трансферу.

Програма туру в The Macallan Estate - фото 5

 

УМОВИ ТУРУ

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ 

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до вашого консультанта: 

0444999499