Bentayga Speed

Bentayga Speed

від 9 145 000 грн.


Bentayga Speed - еталонний позашляховик, що пропонує по-справжньому захоплюючі емоції  від керування на будь-якій дорозі. Бездоганна комбінація потужності, технологій і вишуканного ручного оздоблення роблять цей автомобіль лідером в своєму класі. 
 

Динаміка
Динаміка

Серце Bentayga Speed - ще більше технічно досконалий 12-циліндровий двигун потужністю 635 к.с, що розвиває максимальну швидкість 306 км/год. Прискорення до 100 км/год позашляховик досягає лише за 3,9 секунд, що перевищує очікування будь-якого звичайного позашляховика.

Технології
Технології

Кожна функція в Bentayga Speed ​​була спеціально розроблена для того, щоб забезпечити максимальний комфорт під час керуванням автомобіля. Технологія Apple CarPlay дозволяє керувати вашим смартфоном через сенсорний дисплей автомобіля, а також забезпечує високий рівень безпеки завдяки Private eCall, що попереджає про надзвичайні ситуації на дорозі.

Дизайн

Хоча силует позашляховика миттєво роспізнається на дорозі, вражаючий новий стиль Bentayga Speed ​​створює індивідуальну естетику, яка справді виділяється. Новий спойлер підкреслює потужність автомобіля, дизайн якого доповнено вишуканими деталями. Лампи темного відтінку, матриця корпусу радіатора та нижня решітка бампера додатково покращують показники продуктивності автомобіля, а нові 22-дюймові колеса, ексклюзивні для Bentayga Speed, додають чітко спортивного стилю.

Колір і індивідуальність
Колір і індивідуальність

Bentayga Speed ​​був розроблений для максимального комфорту під час ваших подорожей. Специфікація від ательє Mulliner в Bentayga Speed включає в себе алмазні деталі, вручну вишиті сидіння, спортивні педалі, а також ваш вибір чохлів, та кольорів інтер’єру. Унікальна палітра оригінальних кольорів для Bentayga Speed ​​в салоні пропонують поєднання найтоншої шкіри Алькантара з текстилем, який вперше використовується в Bentayga. Унікальні матеріали підкреслюють надзвичайно вишуканий дизайн салону та створюють особливе враження від автомобіля.