Bentayga Hybrid

Bentayga Hybrid

від 7 375 000 грн.

Bentley Bentayga Hybrid - це розкішний позашляховик, що однаково комфортний при поїздках як в місті, так і в довгих подорожах по трасам. Завдяки інноваційному електродвигуну та 3,0-літровому двигуну V6, він пропонує унікальний досвід керування, який визначається безпрецедентним рівнем спокою та зібраності, а також вражаючою потужністю та продуктивністю.

 

Динаміка
Динаміка

Удосконалений двигун Е-Motor та двигуна V6 працюють в ідеальній гармонії, забезпечуючи чудову потужність, швидкість та ефективність. Цей динамічний тандем дозволяє Bentayga Hybrid досягти по -справжньому захоплюючого досвіду керування: автомобіль розганяється до 100 км/год всього за 5,9 секунди та досягає максимальної швидкості 247 км/год.

Технології
Технології

Повністю електричний режим EV Drive оптимізований для коротких поїздок та їзди по місту, пропонуючи надзвичайно практичний діапазон 863 км*^, а режим утримання розрахований на збереження заряду акумулятора. Тим часом, гібридний режим дозволяє максимізувати стійкість навіть у самих тривалих подорожах, співпрацюючи з інтелектуальною системою навігації, щоб пріоритетно використовувати E -Motor. В довгих поїздках, відтворюється тандем E –Motor та двигуна V6, які забезпечують найнижчі показники викидів. Bentayga Hybrid автоматично запускається в режимі EV Drive. І кожна нова подорож розпочинається з тихої атмосфери, що створена абсолютно винятковим автомобілем від Bentley.

Дизайн

Bentley Bentayga Hybrid демонструє приголомшливий зовнішній вигляд та салон, оздоблений вручну. Кожна лінія кузова, радіаторна решітка та деталі екстр’єру відтворюють неймовірну силу й невичерпні можливості. А вишукані деталі салону доповнюють керування максимальним комфортом та відчуттям розкоші.

Колір і індивідуальність
Колір і індивідуальність

Не існує однакових подорожей, так само як і не існує двох однакових Bentley. Завдяки необмеженій комбінації кольорів фарби, шкіри, шпону на вибір, ви можете скомбінувати ексклюзивний та унікальний Bentayga Hybrid.