Екстраординарна подорож Bentley і The Macallan

Ми раді запросити вас приєднатися до надзвичайної подорожі, що стартуватиме в серці бренду Bentley Motors – в місті Кру, і продовжиться мальовничим маршрутом до шотландського регіону Спейсайд. Саме там знаходиться унікальний дім The Macallan, де створюється визнаний і бездоганний односолодовий віскі.

Проведіть п’ять незабутніх днів за кермом автомобілів Bentley, насолоджуючись приголомшливими британськими пейзажами, включаючи Пік-Дістрикт, національні парки Йоркшир-Дейлс і Кернгормс та отримайте надзвичайний досвід від керування.

Кожен день вашої подорожі буде сповнений яскравими враженнями: приватна екскурсія на завод Bentley, ексклюзивні вечері від відомих шеф-кухарів, що створюють шедеври гастрономії з локальних екологічно чистих продуктів, і, звичайно, приватна дегустація The Macallan.

Ця подорож подарує яскраві емоції і розкриє всі грані глобального партнерства Bentley і The Macallan, які ілюструють інновації та прагнення до сталого майбутнього.

Зазначена подорож до Великобританії доступна з червня по грудень 2022 року в певні періоди:

7 – 11 червня

15 – 19 серпня

31 жовтня – 4 листопада

21 – 25 листопада

Кількість учасників в кожному турі суворо обмежено 5 (п’ятьма) парами. Рекомендуємо заздалегідь подати заявку на участь та здійснити раннє бронювання.

Вартість становить 11 350 фунтів стерлінгів на особу з урахуванням спільного проживання двох осіб (додаткова плата за одномісне розміщення). У вартість не входять зворотний трансфер, авіаквитки та страхові витрати.

Щоб дізнатися більше або забронювати місце, просто перейдіть на веб-сайт, натиснувши посилання нижче:

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

ПРОГРАМА ТУРУ

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до вашого консультанта: 

0444999499