Єдиний офіційний сервіс в Україні

Cвої двері відкрив перший і єдиний офіційний дилерський центр Bentley в Україні. Цей салон став найбільшим в Європі, і це значне досягнення в розвитку українського автомобільного бізнесу.

Дилерський центр надає весь набір необхідних послуг з продажу та обслуговування автомобілів Bentley.

Bentley – це автомобілі зі сторічної історією, що по праву займають перше місце серед самих вишуканих авто. Вироблені згідно найвищих стандартів якості та безпеки, їх пріоритетом є забезпечення максимального рівня безпеки та задоволення від керування.

Єдиний офіційний сервіс в Україні

Враховуючи особливості автомобіля, новий дилерський центр Bentley Kyiv пропонує переваги обслуговування вашого авто:

Сервісні кампанії

Одним з найважливіших факторів післяпродажного обслуговування - є перевірка сервісних кампаній. Оскільки, існують випадки, коли виробник відкликає певні запчастини через ризик несправностей. В таких ситуаціях заміна запчастин проводиться безкоштовно при підтримці виробника і дилера, та допомагають запобігти небезпечних ситуацій при експлуатації автомобіля. Жодне з неофіційних СТО не мають таких можливостей та компетенцій для безкоштовної заміни відкликаних запчастин та агрегатів. Також перевірка доступна для автомобіля будь-якого року випуску. Це суттєвий фактор для сучасних автомобілів, які оснащені електронним програмним забезпеченням, і потребують особливої уваги. В офіційному сервісі встановлені всі останні версії програм необхідних для діагностики.

Якість сервісу

Тільки в офіційному дилерському центрі, зона сервісу забезпечить найвищу якість послуг. Оскільки, стандартний комплекс технічного обслуговування складається з понад 50-ти операцій та комплексу перевірок у 210 контрольних точках.

Єдиний офіційний сервіс в Україні - фото 2

Сертифікований персонал

Всі працівники Bentley Kyiv пройшли спеціальні навчальні тренінги на єдиному заводі-виробника в Крю (Великобританія), та мають сертифікати підтвердження від бренду. Процес вдосконалення навичок відбувається регулярно, так як це необхідно, якщо виробник впроваджує будь-які оновлення. Наші механіки  постійно працюють в контакті з технічною командою заводу. Для вашої зручності, офіційний сервісний відділ спланує індивідуальний графік обслуговування вашого автомобіля та заздалегідь нагадає про прохоження планового обслуговування.

Запчастини та обладнання

Безперервний контакт з заводом-виробником забезпечує повний асортимент оригінальних запчастин та аксесуарів в наявності. Додатковою опцією виступає замовлення запчастин на ті моделі, які вже не випускаються і зняті з виробництва.

Bentley Kyiv організує та забезпечить доставку в найшвидші терміни та гарантує якість отриманих позицій. Також, в сервісній зоні дилерського центру встановлено найновіше обладнання, що відповідає всім стандартам післяпродажного обслуговування. Тільки офіційний дилер має найновіше програмне забезпечення, та більш ніж 100 одиниць спеціального інструменту, що дає змогу коректно і швидко провести діагностику вашого автомобіля та виконати ремонт будь-якої складності.