Безконтактний сервіс

Для Вашої зручності ми розробили інноваційну опцію – безконтактний сервіс. Відтепер можливо обирати новий спосіб передачі та отримання свого автомобіля для сервісного обслуговування або ж ремонту.

Замовляючи нову послугу, ви маєте можливість доставити свій автомобіль у зручний для вас час та залишити його на виділенному паркінгу, поклавши ключі у відповідному боксі виключно за допомогою свого смартфону.

Після завершення ремонту та сплати робіт автомобіль можна забрати, також отримавши ключі у боксі поштомату за допомогою смартфону.

Переваги:

 - Передача автомобіля до сервісного центру відбувається без присутності його працівників,
 - Спілкування та узгодження відбувається виключно онлайн або за телефоном,
 - Можливість скористатися послугою у зручний для Вас час - 24/7.

Як відбувається процес при замовленні:

- Зробіть заявку на сервісне обслуговування, заповнивши форму запису онлайн або за телефоном відділу сервісу: 044 499 9 499,
- Наш консультант зв’яжеться з вами з метою уточнення переліку робіт, дати сервісу,
- Залишайте своє авто на території дилерського центру на паркомісці із позначкою БЕЗКОНТАКТНИЙ СЕРВІС,
- Натисніть «покласти ключі» на екрані поштомату та додайте свій номер телефону. В боксі зберігається персональний наряд-замовлення. Будь ласка, підпишіть наряд-замовлення і залиште ключі разом із одним екземпляром документу. Після чого бокс можна закрити.

Зверніть увагу, що повторне відкриття боксу можливе тільки після того, як буде здійснено сервісне обслуговування.

Як відбувається процес при передачі автомобіля після сервісного обслуговування:

 - Після завершення ремонту та перевірки надходження коштів за сервісні роботи, ключі від автомобіля і супроводжуюча документація поміщаються в бокс. 

 - Ви маєте можливість забрати свій автомобіль в будь-який зручний для вас час. Будь ласка, оберіть на поштоматі опцію "забрати ключі", введіть свій номер та підпишіть акти виконаних робіт. Один підписаний екзмепляр акту залишається в боксі для нашого дилерського центру.

Обирайте офіційне обслуговування вашого автомобіля та будьте впевнені в безпечному керуванні під час ваших екстраординарних подорожей!

Контакти відділу сервісу: 044 499 9 499