Winner Automotive – офіційний спонсор ФК «Динамо» Київ

Winner Automotive – офіційний спонсор ФК «Динамо» Київ!

Весною 2020 року група офіційних дилерів Renault, MG, Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley в Києві - компанія Winner Automotive  стала офіційним спонсором улюбленого столичного клубу «Динамо» Київ.

 «Ми завжди зацікавлені в партнерстві з однодумцями, і ФК «Динамо» Київ – це клуб, історичний спадок якого, відомий усьому світу. Для нас вкрай важливо підтримувати і розвивати нашу країну, славити нашу столицю на світовій арені. ФК «Динамо» Київ – це безумовний гранд українського футболу, і ми впевнені, що разом з таким легендарним клубом, ми досягатимемо нових цілей.» - Дмитро Бугославський, директор Winner Automotive.

ФК «Динамо» Київ – київський футбольний клуб, багаторазовий чемпіон національного чемпіонату України, багаторазовий володар Кубка та Суперкубка України, постійний учасник Ліги Чемпіонів та Ліги Європи, володар Кубка Кубків та Суперкубка УЄФА. Столичний клуб неодноразово був представлений у різноманітних рейтингах найкращих клубів світу. Зокрема «Динамо» посіло 8 місце в списку найкращих клубів світу 20-го століття за версією журналу Kicker, 16 місце в списку найкращих європейських клубів 20-го століття за версією IFFHS На даний момент київське «Динамо» посідає 31-e місце у рейтингу УЄФА.

«Ми завжди дуже ретельно підходимо до вибору партнерів, адже київське «Динамо» люблять мільйони вболівальників, це бренд, який давно зарекомендував себе, отже, наші вболівальники довіряють і нашим партнерам. Тому для нас важливо, що наші нові партнери мають бездоганну репутацію. За 10 років успішної роботи на автомобільному ринку Winner Automotive продемонстрував професійний підхід, високу якість послуг, турботу про клієнтів» - прокоментував підписання договору про партнерство перший віце-президент ФК «Динамо» Віталій Сівков.