Урочисте відкриття Bentley Kyiv

250 гостей, музей 100-річної історії, 6 гелікоптерів, 120 літрів шампанського Moët&Chandon та незабутня атмосфера вечора – так святкували відкриття єдиного офіційного дилерського центру Bentley в Україні!

10 липня відбулось грандіозне відкриття єдиного офіційного дилерського центру Bentley Kyiv. І саме в цей день бренд Bentley відзначив сторіччя з дати заснування. Зворушлива офіційна промова від засновника та CEO Winner Group Ukraine - пана Івана Гинянського, мультимедійний простір з історією бренду та неймовірна презентація лімітованої моделі Mulsanne W.O. Edition by Mulliner надовго залишаться в пам‘яті наших гостей.

Серед присутніх гостей були представники Bentley Motors та регіональний директор Європи - Роберт Енгстлер, який відзначив чудову атмосферу та бездоганну організацію заходу. На честь відкриття команда Bentley Motors подарувала українському центру міні-копію першої моделі Bentley Blower. Почесним гостем вечора стала амбасадор бренду в Україні - актриса і ведуча Анна Буткевич.

Після офіційної частини гості насолоджувались виступом групи Stereo Love та dj-сетом від dj Nikolina.

Партнери вечора:

Безсумнівно, що цей вечір став найяскравішою подією цього літа.