УНІКАЛЬНІ ДЕТАЛІ CENTENERY ДЛЯ ВСІХ НОВИХ BENTLEY

На честь сторіччя з дня свого заснування компанія Bentley розробила для всіх своїх моделей унікальну специфікацію Centenary.

Натхненням при створенні специфікації Centenary послужили легендарні моделі і події історії становлення компанії. Ексклюзивний пакет спеціального оснащення з'явиться на всіх автомобілях, які будуть випущені на заводі в Крю (Англія) в період з січня по грудень 2019 року.
Емблеми Centenary, спеціальна вишивка на сидіннях, унікальні накладки порогів та інші ексклюзивні деталі підкреслюють приналежність автомобілів до ювілейної серії, роблячи їх частиною святкування сторіччя компанії. Автомобіль в унікальному обладнанні стане справжнім предметом колекціонування.

УНІКАЛЬНІ ДЕТАЛІ CENTENERY ДЛЯ ВСІХ НОВИХ BENTLEY

Заснована в 1919 році У.О. Бентлі компанія керується простим принципом - створювати «швидкі автомобілі, хороші автомобілі, кращі в своєму класі».
Багаторічний досвід та інновації дозволили Bentley розробити, спроектувати і побудувати еталонний Gran Turismo - неповторне поєднання розкоші і потужності.


Специфікація Centenary: відзнака розкоші


Специфікація Centenary - це колекція вишуканих елементів оздоблення, які уособлюють виняткову увагу до деталей і неперевершений рівень майстерності.
Передня і задня частина кузова, а також колісні диски будуть прикрашені унікальною емблемою Centenary Gold. Всі емблеми, а також накладки на пороги будуть доповнені написом з датами «1919-2019». Аналогічним чином будуть оформлені рульове колесо, брелок для ключів і рукоятка перемикання передач.
Вітати водія і пасажирів ювілейних автомобілів Bentley буде спеціальне підсвічування Centenary. Крім того, для обробки розкішних сидінь клієнти зможуть вибрати унікальну вишивку логотипу на підголівниках, а також контрастну або хрестоподібну прострочку Centenary Gold.

УНІКАЛЬНІ ДЕТАЛІ CENTENERY ДЛЯ ВСІХ НОВИХ BENTLEY - фото 2

Вишукані металеві елементи вантажних Bentley - таких як модель EXP 2 зразка 1919 року і автомобіль 1929 Birkin Blower - знайшли свою сучасну інтерпретацію в дизайні Centenary Gold, який прославляє багату спадщину і гоночні тріумфи компанії і стає втіленням сучасної елегантності за Рахунок використання теплих відтінків і глибокої багатогранної глибини кольору.
Насичений колір з елегантними теплими тонами і глибокими струмливими тінями сяє і відображає світло подібно діамантам. Цей відтінок буде використаний в логотипі Centenary автомобілів марки і стане синонімом торжества Bentley.

УНІКАЛЬНІ ДЕТАЛІ CENTENERY ДЛЯ ВСІХ НОВИХ BENTLEY - фото 3

УНІКАЛЬНІ ДЕТАЛІ CENTENERY ДЛЯ ВСІХ НОВИХ BENTLEY - фото 4