Презентація нового Bentley Continental GT на виставці у Франкфурті

Вже зовсім скоро, починаючи із 14 вересня – усі шанувальники бренду Bentley зможуть побачити абсолютно нову модель Bentley Continental GT, що буде презентована на автомобільній виставці у Франкфурті.

Новий Bentley Continental GT - розкішний представник класу Gran Turismo

Презентація нового Bentley Continental GT на виставці у Франкфурті

Розроблений і створений вручну британськими майстрами марки Bentley, новий Continental GT став найбільш вражаючим в історії автомобілем класу Gran Turismo. Модель поєднує в собі чудову динаміку, розкішне виконання інтер'єру і екстер'єру і найсучасніші технології.

Новий Continental GT втілює найсучасніші технологічні рішення компанії Bentley. У їх числі інноваційна цифрова приладова панель, орієнтована на водія, і поворотний дисплей для водія.

Презентація нового Bentley Continental GT на виставці у Франкфурті - фото 2

Презентація нового Bentley Continental GT на виставці у Франкфурті - фото 3

Інтер'єр нового Continental GT орієнтований на поціновувачів сучасної розкоші і захоплює увагою до деталей, які покликані зробити поїздки на автомобілі ще комфортніше. Салон автомобіля технічно досконалий і створений вручну із застосуванням натуральних матеріалів.

Офіційно замовити та підібрати під себе новий Bentley Continental GT – можна у офіційного представника бренду в Україні - Bentley Kyiv.

Зв’язатись із консультантом

За інформацією щодо замовлень Bentley Continental GT звертайтеся за телефоном +38 (044) 499 9 499