Новий Bentley Continental GT здобув титул «GRAND TOURER РОКУ»

(Кру, 27 листопада 2017 р.) BBC TopGear Magazine у виданні, присвяченому щорічному нагородженню нових автомобілів, назвав новий Bentley Continental GT «GT року».

Новий Continental GT отримав високу оцінку за глибину інженерної думки, та визнаний «просто одним із найбільш довершений автомобілів класу GT на планеті». Фахівці особливо відзначили стійкість автомобіля на дорозі, завдяки якій перешкоди оминаються легко, як ніколи.

Вольфганг Дюргаймер (Wolfgang Dürheimer), президент та виконавчий директор Bentley Motors, коментує: «Протягом майже ста років Bentley очолював ряди автомобілів Grand Touring люкс-класу. Наш новий Continental GT – це приклад того, як досконало кожний Bentley спроектовано, розроблено та зібрано вручну, і ця нагорода стала підтвердженням завзятої праці наших талановитих та самовідданих майстрів у Кру».

У серці нового Continental GT встановлено повністю оновлену, більш потужну версію всесвітньо відомого 6-літрового двигуна Bentley W12 з подвійним турбонаддувом (лінійка TSI), уперше поєднану з 8-ступеневою АКПП із подвійним зчепленням для більш швидкого та ефективного перемикання передач.

Нове, технічно довершене адаптивне шасі використовує інтелектуальну систему Dynamic Ride (48 В), що забезпечує гарний контакт коліс із дорожнім полотном, виняткову керованість і динаміку на будь-якому покритті. Ця нова система забезпечує комфортність і поперечну стійкість, захищаючи пасажирів від поштовхів на нерівній поверхні, а також створює враження, що автомобіль рухається без жодних зусиль.

Новий Bentley Continental GT здобув титул «GRAND TOURER РОКУ»

Новий Bentley Continental GT здобув титул «GRAND TOURER РОКУ» - фото 2