Новий Bentley Continental GT. Вересень 2017

Інформація про  те, що компанія Bentley Motors у 2017 році продемонструє світу новий Continental GT вже не є чутками. Шпіонські фото заполонили інтернет, про нову модель не написав лише ледачий. Та чи на справді вона буде виглядати так, як її рекламують різні джерела?

«Зазирнути у майбутнє».

Підготовка до всесвітньої презентації почалась ще навесні поточного року. Для своїх VIP клієнтів компанія Bentley розробила масштабний план виходу нової моделі на ринок. Виняткові клієнти були запрошені на презентацію 2D, яка пройшла з успіхом по всьому світу. Ексклюзивні дилери марки за підримки виробника привідкрили завісу таємничості, та продемонстрували деякі характеристики і основні елементи нового Continental GT.

Незабаром, на клієнтів чекатиме відкриття ще більшої інформації про нову модель. І станеться ця подія напередодні вересня. Багато клієнтів по всьому світі зможуть розділити хвилювання очікування нової моделі разом з компанією Bentley.

Українські клієнти компанії Віннер Автомотів не стали виключенням і також прийняли участь у презентації 2D у липні. А вже у серпні на обраних VIP клієнтів Bentley Kyiv очікує не менш цікава подія.

Офіційно новий Bentley Continental GT буде презентований у вересні 2017 року на Frankfurt Motorshow.


Більш детальну інформацію можна отримати в автосалоні Bentley Kyiv за адресою:

Київ, пр-т Степана Бандери, 24Д.

Телефон: +38 (044) 499 9 499

Email відділу продажу: sales@bentley-kyiv.com