MULSANNE W.O. EDITION ВІД MULLINER: УНІКАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДО ВИЗНАЧНОЇ ДАТИ

Компанія Bentley Motors представляє нову спеціальну обмежену серію Mulsanne. Новий Mulsanne W.O. Edition від Mulliner - це данина пам'яті засновнику компанії та частка історії Bentley в кожному автомобілі.

У кожному зі 100 автомобілів Mulsanne цієї обмеженої серії є частинка оригінального коленвалу, який багато десятиліть тому було встановлено в легендарний Bentley 8 Litre, що належав У.О. Бентлі - останньої моделі, яку він розробив для Bentley Motors в далекому 1930 році.

На честь столітнього ювілею Bentley, що відзначається в 2019 році, дизайнери Mulliner відтворили в новому Mulsanne W.O. Edition надзвичайну історію британського автомобілебудування. Цей унікальний автомобіль - справжній колекційний екземпляр.

У виконанні W.O. Edition може бути випущена будь-яка з трьох версій Mulsanne за бажанням клієнта. Серед головних особливостей автомобіля: різнокольорове оздоблення салону шкірою з ефектом патини, елегантні чорні колісні диски Beluga, а також розташоване в підлокітнику розкішне відділення для коктейльних келихів і охолодження напоїв в пляшках, яке прикрашає частка оригінального коленвалу Bentley 8 Litre, особистого автомобіля У.О. Бентлі.

MULSANNE W.O. EDITION ВІД MULLINER: УНІКАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДО ВИЗНАЧНОЇ ДАТИ

Mulsanne W.O. Edition від Mulliner - частка історії

Новий Mulsanne W.O. Edition від Mulliner успадкував елементи дизайну Bentley 8 Litre, створеного в «золоту еру» британського автомобілебудування. Майстри ательє Mulliner марки Bentley вручну зберуть всього 100 примірників.

Ряд ексклюзивних елементів інтер'єру, серед яких центральне місце займає відділення для коктейльних келихів з підсвічуванням Mulliner, створюють атмосферу розкоші 1930-х років. Виготовлений вручну відсік прикрашений інкрустацією із зображенням геометричній решітки радіатора і передніх фар Bentley 8 Litre, а за оглядовим віконцем можна побачити частинку коленвалу автомобіля, що належав У.О. Бентлі. Під відсіком з шліфованого металу є напис, що пояснює значимість артефакту Bentley.

MULSANNE W.O. EDITION ВІД MULLINER: УНІКАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДО ВИЗНАЧНОЇ ДАТИ - фото 2

Для створення інкрустації були використані різні види матеріалів. Чотири види дерева надають зображенню контрастність і глибину, в той час як алюміній використаний для акцентів, підписів і геометричного візерунка. Ромбоподібне обрамлення, що проходить паралельно кожній стороні додає сучасну ноту і в той же час зберігає відчуття «ар-деко». Завершує картину підпис У.О. Бентлі.

Різнобарвна обробка салону шкірою Fireglow Heritage і Fireglow доповнена вставками зі шкіри Beluga і прострочкою в тон шкіри. Вставки шпону Dark Stain Burr Walnut прикрашають приладову панель, обід кермо та інші поверхні.

Салон Mulsanne доповнюють килимки з овечої вовни Fireglow, захисні шторки і мультимедійна система для задньої частини салону.

MULSANNE W.O. EDITION ВІД MULLINER: УНІКАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДО ВИЗНАЧНОЇ ДАТИ - фото 3

Mulsanne W.O. Edition виглядає імпозантно в кольорі Onyx (проте клієнти можуть вибрати будь-який інший колір з багатої палітри Bentley), з хромованою накладкою на капоті і витонченої крилатою літерою «В» на хромованій решітці радіатора. На нижньому бампері розташовується елегантна фірмова емблема У.О. Бентлі. Спеціальна емблема на честь вікового ювілею прикрашає вставки в ковпаках і накладки порогів.

MULSANNE W.O. EDITION ВІД MULLINER: УНІКАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДО ВИЗНАЧНОЇ ДАТИ - фото 4

У виконанні W.O. Edition може бути випущена будь-яка з трьох версій Mulsanne за бажанням клієнта. Кожна модель є справжнім втіленням інновацій та майстерності Bentley. Флагман Bentley - чудовий автомобіль ручної роботи, що поєднує неперевершену розкіш і динаміку.

MULSANNE W.O. EDITION ВІД MULLINER: УНІКАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДО ВИЗНАЧНОЇ ДАТИ - фото 5

Bentley 8 Litre - останній автомобіль, створений У.О. Бентлі

Bentley 8 Litre вважався кращим автомобілем класу «Гран-туризмо», створеним У.О. Бентлі. Він був випущений в 1930 році і став останнім автомобілем, розробленим особисто У.О. Бентлі для Bentley Motors.

У той час це був найбільший і найрозкішніший Bentley. На момент випуску автомобіля його 6-циліндровий двигун об'ємом 7983 куб. см був найпотужнішим у Великобританії і демонстрував неперевершену динаміку. У.О. Бентлі говорив про модель 8 Litre наступне: «Я завжди мріяв створити автомобіль, який був би дуже тихим навіть при швидкості 160 км / год, і нарешті нам це вдалося».

MULSANNE W.O. EDITION ВІД MULLINER: УНІКАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДО ВИЗНАЧНОЇ ДАТИ - фото 6

Спочатку зареєстрований як GK 706, Bentley 8 Litre став другим серійним автомобілем У. О. Бентлі і його особистим засобом пересування. Він замовив Генрі Джервіс Муллінеру кузов седан зі скороченою 12-футовою (365 см) колісною базою. У 1931 році У.О. Бентлі був змушений продати свій улюблений автомобіль.

У 2006 році компанія Bentley Motors викупила його назад і відреставрувала, в тому числі замінивши оригінальний коленвал, частинки якого будуть символічно встановлені в салонах нових Mulsanne W.O. Edition від Mulliner.

Для всіх наступних керівників Bentley модель 8 Litre стала культовим автомобілем, який допомагає зберігати традиції марки, нерозривно пов'язані із засновником компанії. Цей автомобіль зайняв центральне місце на виставці Bentley Motors, розташованій в штаб-квартирі компанії в Крю.

Сторіччя Bentley - 100 років винятковості

У 1919 році У.О. Бентлі заснував компанію з простою метою - створювати швидкі автомобілі, хороші автомобілі, кращі в своєму класі. З тих пір марка Bentley керується цим принципом, лідируючи в сегменті розкішних автомобілів у всьому світі.

10 липня 2018 року знаменує собою початок сотого року майже вікової історії Bentley. Свій ювілей марка відзначить в 2019 році. Цей грандіозний рубіж, пройдений лише деякими автовиробниками, чудовий привід згадати історію Bentley і відзначити сьогоднішній світовий успіх компанії.