Лише 100 в світі, один в Україні

До сторічного ювілею , Bentley Motors випустив ексклюзивний автомобіль, що уособлює вікову історію бренду – Bentley Mulsanne W.O. limited edition by Mulliner.

Цей автомобіль - поєднання традицій, сучасних технологій та вишуканості. Всього серія нараховує лише 100 автомобілів в світі, і один з них є в Україні.

 

Кожен зі ста автомобілів має оригінальні елементи від Bentley 8 litre – особистого і унікального автомобіля сера Уолтера Бентлі, який було останнім сконструйовано  засновником легендарної марки.

Bentley Mulsanne W.O. limited edition by Mulliner – це автомобіль, зібраний вручну, і створено щоб відчути легендарний історичний спадок бренду, його традицій, та безумовну швидкість.

Лише 100 в світі, один в Україні

Надихнувшись вічним дизайном, в ательє Mulliner інтерпретували технічні характеристики автомобіля в сучасну класику.
Вперше було представлено Heritage Hide - глянцеву шкіру, яка використовувалась в автомобілях у 30-х роках, яку доповнили чотири кольори інтер'єру: Beluga, Camel, Fireglow і Newmarket Tan.
 
В Україні в лімітованій моделі поєднано одразу два кольори : Beluga і Newmarket Tan, які вишукано підкреслюють ексклюзивний дизайн салону.
Салон оснащено міні-баром та інтерактивними панелями для максимальної зручності та комфорту.  Вставки з натурального дерева поєднується з хромованими елементами.
Передні та задні сидіння прикрашають вручну вишиті підписи сера Уолтера Бентлі, а в пасажирській зоні, в підлокітнику, розмістили дерев’яну мозаїку саме з тим унікальним елементом від колінчатого валу Bentley 8 litre, який підкреслює надзвичайну роботу майстрів і розкриває значення артефакту Bentley.

Лише 100 в світі, один в Україні - фото 2

Лише 100 в світі, один в Україні - фото 3

Його складено з 419 окремих деталей, різних варіантів дерева та матеріалів, включаючи Dark Stain Burr Walnut, Tay та Birch для додаткового контрасту і глибини.

Алюміній доповняє дизайн, і як елемент сучасності представляє оригінальний геометричний малюнок.

 
Кузов моделі виконано також в дуеті кольорів – ексклюзивному Duo-Tone від Mulliner Tungsten і Black Crystal.

Лише 100 в світі, один в Україні - фото 4
 
Bentley Mulsanne W.O. limited edition by Mulliner отримав 21-дюймові диски , спеціальні емблеми-підписи на бампері та оригінальну смугу з нержавіючої сталі, що натякає на натхнення від Bentley 8 litre. Під капотом витонченого седану сховано потужний 6.75 – літровий двигун V8, що дає змогу розігнати автомобіль до 300 км/год за 5.3 секунди. Подовженна база не стримує динамічність авто, а лише підкреслює статус та ексклюзивність лімітованої серії. 8-ступенева автоматична коробка передач з електронним інтерфейсом та спортивним режимом забезпечить справжнє задоволення від керування цим автомобілем.

Лише 100 в світі, один в Україні - фото 5
 
Bentley Mulsanne W.O. limited edition by Mulliner – це королівська ексклюзивність в кожній деталі.