Ідеальні подарунки з колекції Bentley

Ідеальні подарунки з колекції Bentley

Розпочніть новорічну подорож до світу екстраординарного разом із унікальними подарунками з колекції Bentley. Кожен з них розроблений вручну для особливих людей у ​​вашому житті, із всесвітньовідомим маркуванням Bentley, вишуканим дизайном та бездоганно виконаними деталями.

Колекція подарунків Bentley для чоловіків, жінок та дітей - це ексклюзивні елегантні елементи одягу та розкішні аксесуари, включаючи сумочки та валізи найвищої якості.

Надсучасні акустичні системи та елегантні аксесуари для інтер’єрів переносять неповторну атмосферу Bentley з автомобіля до Вашого життєвого простору чи робочого кабінету.

Подарунки для нього

Від ділового портфеля, натхненного формою легендарних крил Bentley, до витонченого візерунка, який елегантно застосований в дизайні рукавичок Diamond Pattern Gloves  - ці витвори дизайнерського мистецтва уособлюють вишуканий стиль та майстерність, якою славляться майстри Bentley.

Ідеальні подарунки з колекції Bentley

Подарунки для неї

Виконана вручну тосканськими ремісниками, нова модель сумочки Bentley є одним з найважливіших елементів нової колекції Bentley. Вишукана, простора сумочка Mary P Tote поєднує елегантність із чудовими функціональними можливостями.

Ідеальні подарунки з колекції Bentley - фото 2

Подарунки для дому

Прихильники Bentley високо цінять неймовірний звук акустичних систем Naim. Цієї довершеної сили і чистоти звучання можна досягнути і поза межами Вашого авто, придбавши надсучасні бездротові акустичні системи Naim Bentley Mu-so QB. Елегантний дизайн, вишукані деталі Bentley та новітні технології поєднані в компактному пристрої для створення бездротового багатофункціонального аудіопрогравача світового класу.

Ідеальні подарунки з колекції Bentley - фото 3

Подарунки для дітей

Важливий акцент нової колекції цього року - це дитячий одяг, що відтворює дух Ле-Мана та передає його найменшим прихильникам  Bentley.

Ідеальні подарунки з колекції Bentley - фото 4

 

Ви можете ознайомитися з повним асортиментом аксесуарів та подарунків на сайті shop.bentleymotors.com, або обрати із наявного асортименту в шоурумі Bentley Kyiv чи замовити у розділі Аксесуари.