Довгоочікувана прем’єра нового Flying Spur!

Розроблений в Великобританії, новий седан Flying Spur - це унікальне поєднання сучасних технологій та розкоші, яке притаманне спортивним седанам та вишуканим лімузинам.

Зібрана вручну, ця модель стає взірцем серед седанів класу Grand Touring. В своєму дизайні автомобіль демонструє сучасні скульптурні форми завдяки елегантним, але помітним лініям, хромованим деталям та кришталевому ефекту світлодіодних фар. Збільшена колісна база та нові 22-дюймові диски передають індивідуальність автомобіля, що підкреслюється рухомим талісманом – літерою Flying B на капоті. До речі, такий формат представлення логотипу компанія робить вперше, він розроблений спеціально для наступного століття.

Для динамічного і швидкого керування автомобіль оснащений двигуном W12, що дає потужність 635 к.с. Завдяки системі повного приводу, автомобіль гарантує максимум стабільності та маневреності на всіх дорожніх поверхнях.

Digital-дисплей розташований максимально зручно для водіїв. Світлодіодні матриці, інтегровані в інтерактивну систему, створюють простір навколо зустрічних транспортних засобів, і уникають «сліпі» зони, що забезпечує оптимізовану видимість водію та гарантує максимальну безпеку під час керування.

Інфрачервона камера нічного бачення контролює дорогу на відстань до 300 м вперед, надаючи візуальні та звукові попередження про ситуацію попереду: будь то пішохід, чи тварина, які можуть бути на дорозі.

«Третє покоління Flying Spur – це нова ступінь розвитку, що об’єднує межі технологій та майстерності, щоб забезпечити найвищий рівень продуктивності і задоволення від керування.» -  коментує Адріан Холлмарк, керівник відділу інженерних технологій Bentley.

Новый Flying Spur! - фото 1
Новый Flying Spur! - фото 2
Новый Flying Spur! - фото 3
Новый Flying Spur! - фото 4
Новый Flying Spur! - фото 5