Новий Continental GT No. 9 лімітована серія Mulliner

На честь 100-річчя бренда, Bentley створив особливий автомобіль. Легендарний Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner святкує невпинну пристрасть та досягнення відомих усьому світу Bentley Boys та Bentley Girls, які вже давно надихають цілковите покоління шанувальників бренда.

Лише 100 автомобілів в усьому світі, і один з них в Україні.

Номер 9 був порядковим номером одного з Bentley Boys - сера Генрі «Тіма» та його Bentley Blower №9 - найбільш знаковим гоночним автомобілем в історії. Оригінальний No.9 Blower славився тим, що постійно встановлював рекорди, дивував глядачів, захоплював серця і розуми починаючи з 20-х років. Виражений характер автомобіля миттєво зробив його фаворитом і легендою на гонках в Ле-Ман.

Обмежена серія сучасного Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner має ряд дизайнерських рис, а також рідкісних та ексклюзивних елементів, притаманних першому зразку «дев’ятки». Наприклад, кожен зі 100 автомобілів містить невелику частину гоночного крісла від знакового автомобіля 1930-го року, на якому сер Тім Біркін брав участь в перегонах Ле-Мана того року.

Жага до пригод та величних вчинків була стилем життя сера Тіма Біркіна. Колишній пілот, він не зупинявся на досягненнях, і разом з інженером Амгерстом Вил’ярсом розробили двигун об’ємом 4,5 л. Це значно збільшило потужність і швидкість автомобіля до 175 л.с. Саме цей легендарний дух і непохитне прагнення до величі відображені в сучасній моделі Continental GT.

Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - це втілення неперевершеного дизайну, традицій та безупинною потужності. Лімітована серія представлена у двох кольорах - Beluga і новоствореному глибоко-зеленому Viridian. Дебют Viridian представляє сучасний погляд на традиційній зелений колір оригінального No. 9.

Beluga пропонує інший напрямок, з глибоким, розкішним чорним. 22-дюймові пофарбовані колеса автомобіля можуть або відповідати зовнішньому вигляду, або підкреслювати основний колір яскравим контрастом. 18-каратний позолочений зовнішній бейдж No. 9, та знак на фронтальній решітці, що демонструє Mulliner, додають екстер’єру  ідеальної завершеності.

В Україні автомобіль буде представлений саме в новому кольорі Viridian.

Спадщина No 9 Blower помітна всюди: винятковий британський циферблат від часової мануфактури British Jaeger на центральній консолі, логотипи «B» прикрашають підголівники сидінь і дверні панелі. Відкриваючи двері, вітальне світло висвітлює землю символом Bentley та ключовими роками бренда 1919-2019. Коробка передач та деякі елементи декору прикрашені 18-каратним золотом, як і буква логотипа "B" на ключах.

Ці розкішні деталі підкреслюють велич і вишукану історію автомобіля.

Сучасний Continental GT No.9 ще легший и швидший - автомобіль оснащений потужним двигуном W12, що дає змогу досягти швидкості 100 км за 3.7 за максимальною швидкістю 333 км/год.

Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 1
Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 2
Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 3
Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 4
Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 5
Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 6
Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 7
Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 8
Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 9
Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 10
Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 11
Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 12
Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner - фото 13
20.03.2019