Bentley прискорює реалізацію стратегії Beyond100

Bentley Motors оголосили про прискорення реалізації довгострокової стратегії Beyond100 – найсміливішого плану подібного роду в автомобільній галузі. Ключовим елементом амбітної програми стане план Five-in-Five, згідно з яким з 2025 року протягом п'яти років бренд має намір щороку випускати нову електричну модель, що стає черговим доказом лідерства в галузі розкішної сталої мобільності. Перший електричний автомобіль буде вироблено на заводі в Кру (Англія).

Компанія вже досягла значного прогресу, трансформуючи історичний завод в провідне сертифіковане вуглецево-нейтральне підприємство. Протягом наступних десяти років компанія інвестує 2.5 млрд фунтів стерлінгів, і нові інвестиції будуть націлені на реалізацію стратегії та скорочення вуглецевого впливу на оточуюче середовище. До 2030 року компанія планує досягнути нульового рівня викидів вуглецю. Ці рішення стануть важливим стимулом для розвитку автомобільної промисловості Великобританії відповідно до принципів сталого розвитку.

Однією з нових ініціатив є розширення виробництва енергії на заводі за рахунок збільшення кількості сонячних батарей з 30 000 до 40 000 протягом наступних двох років. Крім того, Bentley аналізує можливість використання екологічно чистого біопалива для власного автопарку, включаючи легендарну історичну колекцію Bentley Heritage, і закликає постачальників до 2030 також домогтися вуглецевої нейтральності у всіх сферах діяльності. Це стосується і глобальної дилерської мережі, яка має стати вуглецево-нейтральною до 2025 року.

Для створення Bentley Dream Factory буде застосовуватися підхід go-to-zero, який включає зведення до нуля вплив виробництва на навколишнє середовище. Досягнувши вуглецевої нейтральності ще у 2019 році, компанія прагне максимально скоротити споживання води, кількість відходів та інші екологічні наслідки для кожного автомобіля до 2030 року.

Вже зараз Bentley по праву вважається лідером у сегменті розкішних автомобілів з гібридним приводом і зміцнює свої позиції анонсуючи випуск гібридної версії Flying Spur в 2022 році. Очікується, що в цьому році частка світових продажів гібридних моделей сягатиме понад 20%.

Едріан Холлмарк , голова правління та виконавчий директор Bentley Motors, коментує:

«Прискорення темпів реалізації нашої стратегії Beyond100 та підготовка до виробництва акумуляторних електромобілів у Кру, поряд з інвестиціями у розмірі 2,5 млрд фунтів стерлінгів – знакові події у 102-річній історії Bentley.

Наша стратегія підтверджує початок масштабної трансформації довгої і блискучої історії Bentley. Світ навколо нас змінюється, і ми повинні зробити свій внесок. Для цього нам необхідно реалізувати наші плани щодо досягнення вуглецевої нейтральності у всіх сферах діяльності і знову підтвердити лідируючу роль Bentley в області розкішної стійкої мобільності».