УНІКАЛЬНИЙ БІОМЕТРИЧНИЙ КЕЙС ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

BENTLEY ПРЕДСТАВЛЯЄ УНІКАЛЬНИЙ БІОМЕТРИЧНИЙ КЕЙС ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

 

 

Спеціалізований підрозділ персоніфікованих рішень компанії Bentley Mulliner розробив новітню технологію ідентифікації відбитків пальців та застосовав її для створення ергономічного кейсу з литого алюмінію, який можна встановити у підлокітнику між передніми кріслами Bentayga.

УНІКАЛЬНИЙ БІОМЕТРИЧНИЙ КЕЙС ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Цей стриманий та ненав'язливий простір створює ідеальне місце для зберігання цінних речей під час прогулянок містом чи перебування на відпочинку, відвідування спортзалу чи басейну.

УНІКАЛЬНИЙ БІОМЕТРИЧНИЙ КЕЙС ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ - фото 2

Біометричний кейс обладнаний двома USB-портами та допоміжною розеткою і може використовуватися для підключення та заряджання мобільних пристроїв, дозволяє отримати доступ до широких розважальних технологій Bentayga, включаючи Apple CarPlay.

УНІКАЛЬНИЙ БІОМЕТРИЧНИЙ КЕЙС ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ - фото 3

 

Біометричний кейс – додаткова опція, що доступна на замовлення для моделі Bentayga.

 

Mulliner - винятковий дизайн.

 

Команда майстрів Mulliner працює, щоб відповідати вимогам найвибагливіших клієнтів Bentley. Будь-який тип персоналізації може бути здійснений для створення унікального Bentley за Вашим індивідуальним смаком.

 

Унікальна історія, що охоплює 500 років.

 

Історія Mulliner - це майже 500 років досвіду, найвищого рівня майстерності та спадщини.

Першочерговим завданням підрозділу було створення розкішних карет та конних екіпажів. У 1923 році Mulliner вперше представили роботу на базі Bentley, демонструючи двомісний 3-літровий Bentley на виставці Olympia в Лондоні - всього через чотири роки після того, як було засновано Bentley Motors.

У 1953 році підрозділ Mulliner створив один з найбільш знакових Bentleys в історії – Continental R Type. Ця модель надихнула дизайнерів при створенні сучасного Continental GT. Mulliner офіційно став частиною Bentley Motors в 1959 році, обладнавши свої майстерні в Кру.

Більш детальну інформацію про Mulliner можна знайти на www.bentleymotors.com/mulliner