Bentley Motors випустили нові тривимірні панелі з деревини

 - Вперше в новій моделі Flying Spur вперше з'явилися вставки для задніх дверей з тривимірного дерева. Кожна панель виготовляється ​​вручну з єдиного блоку деревини американського горіха або американської вишні,

 - Яскравий шпон, підкреслений тривимірної обробкою поверхні, складається з 150 унікальних шпонованих алмазів,

 - Унікальний дизайн, вперше побачений в концепції EXP 10 Speed ​​6 в 2015 році демонструє поєднання традиційних матеріалів Bentley з сучасними технологіями виробництва.

Bentley Motors випустили нові тривимірні панелі з деревини

Bentley вперше пропонує новаторську нову обробку задніх дверей тривимірної деревини, запущену сьогодні для спеціально для Flying Spur. Тривимірна деревина є першою в світі для автомобільного сектору - вражаюча, ромбовидна картина, яка вдосконалена тривимірною обробкою поверхні.Така опція – це один з унікальних варіантів шпону з колекцій ательє Mulliner, що формує сучасний погляд на розкішний дизайн, підкреслюючі природну красу дерева. Для виготовлення таких панелей застовується найякісніша деревина стійкого американського горіха або американської черешні. Концепція деревини, обробленої за допомоги технології 3D, вперше була показана на концептуальному автомобілі Bentley EXP 10 Speed ​​6 на автосалоні в Женеві у 2015 році та отримала широке визнання. Натхненням для створення цієї відмінної особливості стало приміщення ательє Milliner, стіни якого оздобленні ромбовидним візерунком.

 

Bentley Motors випустили нові тривимірні панелі з деревини - фото 2Розробка тривимірної деревини ательє Mulliner зайняла 18 місяців, перш ніж складна концепція втілилась в реальність. Тривимірні деталі з дерева не виготовляються за допомогою шпону, як це зазвичай застосовується до рейок. Кожна панель створюється з одного блоку бруса. Щоб досягти тривимірної поверхні, кваліфіковані спеціалісти вирізають деревину за допомогою багатовісної маршрутизованої машини з допустимим відхиленням 0,1 мм, меншою за товщину людського волосся, доробляючи руками надрізи для отримання ідеальних результатів. І наступним акордом стає нанесення лаку з відкритими порами, що дозволяє кольору підкреслювати фактуру дерева, і створювати вишуканий природного вигляду.