Bentley Motors презентувала нову версію моделі Mulsanne Hallmark

Натхненням для цієї ексклюзивної лімітованої лінійки автомобілів стали дорогоцінні метали і розкішні матеріали, які використовують у своїй роботі видатні майстри-ювеліри.

Натхненням для цієї ексклюзивної лімітованої лінійки автомобілів стали дорогоцінні метали і розкішні матеріали, які використовують у своїй роботі видатні майстри-ювеліри.

Bentley Motors офіційно презентувала нову версію моделі Mulsanne під назвою Hallmark, над розборкою якої працювали інженери і дизайнери ательє Mulliner. Натхненням для цієї ексклюзивної лімітованої лінійки автомобілів стали дорогоцінні метали і розкішні матеріали, які використовують у своїй роботі видатні майстри-ювеліри.

Версія Hallmark доступна для всіх автомобілів серії Mulsanne: Mulsanne Extended Wheelbase (із подовженою колісною базою), Mulsanne Speed (швидкісна версія) і Mulsanne. Усього у світі буде випущено лише 50 таких автомобілів.

Mulsanne Hallmark 1 - фото 1
Mulsanne Hallmark 1 - фото 2
Mulsanne Hallmark 1 - фото 3
Mulsanne Hallmark 1 - фото 4

Версія доступна у двох варіантах – золотому (Gold) і срібному (Silver). У дизайні кожного автомобіля використані витончені і ексклюзивні деталі, розроблені підрозділом Mulliner, який займається персоналізацією. Версія передбачає використання емблеми у вигляди крилатої літери «В», виготовленої зі срібла або золота 23,9 карата, тонкої лінії відповідного кольору (золотого або сріблястого), яка проходить вздовж усього кузова, оббивки відділень для зберігання шкірою «металік» сріблястого або золотого кольору, та оздоблення шпоном у відповідному кольорі із інкрустацією дорогоцінними металами.

Екстер’єр

На основі відомої емблеми у вигляді крилатої літери «B», виготовленої з чистого срібла або вкритої золотом 23,9 карата, вигравірувані слова Commissioned By Mulliner (Виготовлено підрозділом Mulliner). Уздовж усього кузова проходить вишукана тонка лінія зі срібла або вкрита золотом, в залежності від обраного варіанту Gold або Silver. Версія Hallmark доступна у одно- а або двоколірному (опціональному) варіанті оздоблення, розробленого дизайнерами Mulliner. Поліровані 21-дюймові легкосплавні колісні диски і виразна решітка радіатора створюють безумовну атмосферу розкоші. Нова філігранна решітка Serenity доступна як опція.

Mulsanne Hallmark 2 - фото 1
Mulsanne Hallmark 2 - фото 2

Інтер’єр

Зсередини автомобілі Mulsanne версії Hallmark можуть похизуватися шкіряною оббивкою передніх і задніх сидінь, виконаною у різних кольорах, що створює унікальний ефект розподілу кольору. Завершує унікальних дизайн салону неперевершена вишивка та окантовка срібного або золотого кольору.

Mulsanne Hallmark 3 - фото 1
Mulsanne Hallmark 3 - фото 2

Відділення для зберігання речей обшиті зсередини унікальною шкіряною оббивкою срібного або золотого кольору. Дизайнери намагались наче відтворити підкладку дорогого костюму, пошитого на вулиці Севіл Роу. Шкіряна оббивка сидінь і дверних панелей прикрашена витонченим ромбовидним простьобуванням Mulliner. Колір оздоблення зі шпону ідеально співпадає із другорядним кольором шкіряної оббивки, що відповідає сучасним віянням у дизайні салону. На сріблястому або золотому покритті панелі приладів нанесено напис Mulliner, а на рівні поясу панелі дверей оздоблені стрічками, виготовленими зі срібла або вкриті золотом.

Задні подушки з матеріалу алькантра в тон другорядному кольору шкіряної оббивки, накладки на пороги із підсвіткою з написом «Hallmark» і таблички з нержавіючої сталі з гравіруванням «1 з 50» довершують справді винятковий інтер’єр нової обмеженої серії Mulsanne Hallmark.

За додатковою інформацією про Mulsanne Hallmark зателефонуйте за номером +38 (044) 499 9 499