Bentley Bentayga Speed – найшвидший кросовер у світі!

Bentley Bentayga Speed – найшвидший кросовер у світі!

Компанія Bentley вкотре довела, що має унікальний досвід поєднання розкоші та технологічних інновацій, створивши нову версію Bentayga – Bentayga Speed. Оновлена модель, яка буде представлена на Женевському автосалоні, стане першим серійним SUV, який здолає планку швидкості в 306 кілометрів на годину. Саме цей факт дає право Bentley Bentayga Speed вважатися найшвидшим SUV у світі. Цей автомобіль стане перлиною у колекції автомобільних шанувальників, які цінують безапеляційне поєднання розкоші та швидкості.

Свою міць авто отримало завдяки канонічному 6-літровому двигуну W12, віддача якого зросла до 635 кінських сил. З`явилися такі нові деталі, як карбон-керамічні гальмівні диски та електроніка – режим «Sport» був переоснащений, що призвело до підвищення чутливості двигуна та трансмісії.

Екстер'єр також набув декількох нових деталей: дещо змінені бампери, збільшена кількість елементів, пофарбованих у колір кузова, чорна радіаторна решітка, а також більший спойлер на кришці багажника. Авжеж, на окрему увагу заслуговують і особливі 220-дюймові колеса. Салон прикрашений алькантарою, шкірою та карбоном. Спеціальна деталь – вишивка «Speed» на торпеді з боку пасажира.

Для замовлення авто буде доступне з квітня 2019 року. Бронювання квот вже розпочато.

Додаткові деталі дізнавайтесь за телефоном: +38 (044) 499 9 499