Mulsanne W.O. Edition by Mulliner

Mulsanne W.O. Edition by Mulliner

від 18 535 000 грн.

 

 

Лише 100 в світі, і один в Україні - Mulsanne W.O. Edition by Mulliner вражає своєю величчю, потужністю та розкішним дизайном. Цей автомобіль, що створено лімітованим випуском на честь 100-річчя бренду, присвячено засновнику легендарного британського бренду, серу Уолтеру Бентлі. Натхненням для Mulsanne W.O. Edition by Mulliner став особистий автомобіль сера Бентлі - Bentley 8 Litre, і в сучасній моделі присутні його унікальні елементи. Весь автомобіль - це поєднання ексклюзивних деталей, майстерності британських спеціалістів, і сучасних технологій - ще для більшого вашого комфорту і задоволення.

Mulsanne W.O. Edition by Mulliner - це королівська розкіш, що захоплює з першого погляду.

Динаміка
Динаміка

Mulsanne W.O. Edition by Mulliner - це унікальний автомобіль, що став абсолютним витвором інженерної думки в поєднанні з розкішним дизайном. Потужний двигун 6,75 л розганяє його до 296 км/год, і прискорення до 100 км/год Mulsanne W.O. Edition by Mulliner за 5,5 сек.

Технології
Технології

Найсучасніші технології втілено в лімітованому Mulsanne W.O. Edition by Mulliner для максимальної зручності і комфорту під час ваших подорожей. Авіаційні сидіння 1 класу оснащено різноманітними режимами масажу і вентиляцією, а світло в салоні регулюється згідно ваших побажань. 21-канальна аудіосистема "Naim for Bentley" забезпечує чистий і яскравий звук завдяки 20 динамікам потужністю 2200 Вт. Також в салоні передбачено два 10.4-дюймові дисплея, що вбудовані в спинки передніх сидінь.

Дизайн

Mulsanne W.O. Edition by Mulliner - це уособлення філософії бренду, натхненням для створення якого став Bentley 8 litre. Плавні лінії кузова підкреслюються хромованою решіткою на передньому бампері і скляним затемненим люком. 21-дюймові ексклюзивні диски від ательє Mulliner чи "діамантові" фари - кожна деталь Mulsanne W.O. Edition by Mulliner викликає захоплення і вражає своєю досконалістю.

Колір і індивідуальність
Колір і індивідуальність

Mulsanne W.O. Edition від ательє Mulliner виконано в двох ідеальних темних відтінках сірого Tungsten і чорного Black Crystal. Колір салону контрастує з цією палітрою завдяки насиченому коньячному Newmarket Tan, що підкреслює ексклюзивні і бездоганні деталі лімітованого автомобіля.

Авто в наявності