New Continental GT W12

New Continental GT W12

від 8 220 000 грн.

Розроблений і створений вручну британськими майстрами марки Bentley, новий Continental GT W12 став найбільш вражаючим в історії автомобілем класу Gran Turismo. Модель поєднує в собі чудову динаміку, розкішне виконання інтер'єру і екстер'єру, та найсучасніші технології.

Характеристики

Об'єм двигуна

5998 см3

Максимальна потужність

635 к.с. / 467 кВ / 6000 об/хв

Максимальний крутний момент

900 Нм / 1 350-4500 об/хв

Розгін 0-100 км/год

3,7 с

Макс. швидкість

333 км/ч

Динаміка
Динаміка

Continental GT третього покоління оснащується оновленою версією легендарного 6-літрового двигуна Bentley з подвійним турбонаддувом - W12 TSI, який вперше доповнений восьмиступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням, що забезпечує ще більш швидке і ефективне перемикання. Колосальна потужність і крутний момент розганяють автомобіль до 100 км / год всього за 3,7 секунди, а його максимальна швидкість складає 333 км / ч.

Дизайн інтер'єру
Дизайн інтер'єру

Розкішний чотиримісний салон нового Bentley Continental GT не тільки практичний, завдяки збільшеному простору для зберігання, але і повний вишуканих художніх деталей. Кузов нового Continental GT може бути виконаний в одному з 17 відтінків, які ідеально доповнять і підкреслять характер і лінії автомобіля.

Дизайн інтер'єру

Інтер'єр нового Continental GT втілює неперевершений досвід Bentley в майстерному використанні матеріалів для обробки: від натуральної шкіри найвищої якості до рідкісних, отриманих екологічним способом видів шпону, в тому числі шпон Koa, а також полірованих вручну хромованих деталей.