Mulsanne Speed

Mulsanne Speed

від 12 397 000 грн.

Новий Mulsanne Speed ​​створений насамперед для тих, хто обожнює водити автомобіль і хоче повністю розкрити потенціал потужності та крутного моменту цієї моделі. Завдяки зміненому дизайну передньої та задньої частин кузова автомобіль виглядає ще соліднішим. Нові технології та асистуючі системи, нові фари, решітки та вентиляційні отвори на крилах – головні відмінності цього найкращого в світі автомобіля, зробленого вручну. Більш шикарний, більш комфортний, оснащений ще більш досконалими технологіями, ніж усі попередні моделі Mulsanne, новий Mulsanne Speed ​​є вінцем автомобільної розкоші.

Характеристики

Об'єм двигуна

6752 см3

Максимальна потужність

530 к.с. / 395 кВ / 4000 об/хв

Максимальний крутний момент

1100 Нм / 1750 об/хв

Розгін 0-100 км/год

4,9 с

Макс. швидкість

305 км/год

Витрата палива (місто/комбінована/траса), л / 100 км

23,4 л / 16,9 л / 10,1 л

Власна вага

2685 кг

Максимальна вага

3200 кг

Паливний бак

96 л

Довжина авто

5575 мм

Ширина авто (з дзеркалами / без дзеркал)

2208 мм / 1926 мм

Колісна база

3266 мм

Динаміка
Динаміка

Серце нового Mulsanne Speed – зібраний вручну двигун V8 об'ємом 6,75 л із подвійним турбонагнітачем. Завдяки потужності в 537 к. с. і крутному моменту, який сягає 1100 Нм, Mulsanne Speed входить до числа найпотужніших дорожніх автомобілів у світі – це стає очевидним під час розгону: першу сотню автомобіль набирає всього за 4,9 с, а максимальна швидкість обмежена позначкою 305 км/год.

Технології
Технології

Інформаційно-розважальна система для передньої частини салону включає в себе новий 8-дюймовий сенсорний екран з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Після установки нових мобільних додатків My Bentley та Smart Remote система сумісна з Apple CarPlay. Два нові мобільні додатки створені для комунікації з системами автомобіля. Додаток My Bentley забезпечує обмін даними між системами автомобіля і телефоном або планшетом. За його допомоги водій може прокладати маршрут за адресами зі списку контактів або до пунктів призначення, які зберігаються в пам'яті пристрою, одним дотиком до сенсорного екрану.

Колір і індивідуальність
Колір і індивідуальність

Mulsanne Speed виготовляється повністю вручну. Майже кожен видимий елемент автомобіля може бути виконаний за вашим смаком. Від захисних шторок до тонового освітлення салону – можна знайти численні приклади додаткових функцій, які створюють особливе відчуття під час кожної поїздки. Для Mulsanne Speed пропонується понад 100 кольорів, але необов'язково зупинятися на одному з них. В ательє Mulliner – підрозділі Bentley з виконання індивідуальних замовлень – автомобіль пофарбують у будь-який колір за наданим вами зразком.

Дизайн

Як і у будь-якого Bentley, центральним елементом дизайну кузова Mulsanne слугує виразний вигин поверхні, відомий у дизайнерів як «силова лінія», яка елегантно простягається від передньої колісної арки вздовж усього автомобіля до задньої частини. Салон нового Mulsanne Speed просто незрівнянний. Це найспортивніша інтерпретація моделі Mulsanne. Для шкіряної оббивки з ручною прострочкою пропонується унікальне колірне рішення Speed, яке дозволяє вибрати одну із численних комбінацій відтінків.

Аксесуари