Mulsanne Extended Wheelbase

Mulsanne Extended Wheelbase

від 13 118 000 грн.

Найвище втілення динаміки та розкоші, новий Bentley Mulsanne – це квінтесенція мистецтва Bentley. Створений для максимального комфорту пасажирів, перший за всю історію Mulsanne із подовженою колісною базою зводить неперевершений рівень розкоші на нову висоту, демонструючи у задній частині салону ще більше простору, світла та майстерності індивідуального виконання. Більш шикарний, більш комфортний і оснащений більш досконалими технологіями, ніж усі попередні моделі Mulsanne, Mulsanne Speed ​​Extended Wheelbase є вінцем автомобільної розкоші. Новий Mulsanne – це незрівнянна комбінація унікальної розкоші та невимушеної потужності, вишуканої обстановки, яка спонукає до роздумів під час поїздки. Не дивно, що новий Mulsanne підкорює серця тих, хто звик мислити і діяти незалежно. Тих, для кого завтрашній день настає раніше, ніж для інших.

Характеристики

Об'єм двигуна

6752 см3

Максимальна потужність

512 к.с. / 377 кВ / 4000 об/хв

Максимальний крутний момент

1020 Нм / 1750 об/хв

Розгін 0-100 км/год

5,5 с

Макс. швидкість

296 км/год

Витрата палива (місто/комбінована/траса), л / 100 км

23,4 л / 16,9 л / 10,1 л

Власна вага

2730 кг

Максимальна вага

3200 кг

Паливний бак

96 л

Довжина авто

5825 мм

Ширина авто (з дзеркалами / без дзеркал)

2208 мм / 1926 мм

Колісна база

3516 мм

Динаміка
Динаміка

Mulsanne Extended Wheelbase являє собою тонкий баланс розкоші та потужності. Той самий двигун V8 об'ємом 6,75 л із подвійним турбонагнітачем дозволяє автомобілю плавно і майже безшумно ковзати містом і набирати першу сотню всього за 5,5 с.

Технології
Технології

Телефонний зв'язок та мобільний інтернет стандарту 4G LTE у поєднанні із вбудованою точкою доступу Wi-Fi надають усім пасажирам автомобіля доступ до обміну повідомленнями, медіа та хмарних сервісів, включаючи потокове відтворення музики. Доступ здійснюється з особистих ноутбуків, смартфонів і планшетів пасажирів або з бортових пристроїв автомобіля.

Колір і індивідуальність
Колір і індивідуальність

Від дрібних деталей, таких як оздоблення рульового колеса, до предметів на замовлення, наприклад, скриньок для ювелірних прикрас або х'юмідорів, майже кожен елемент зовнішнього та внутрішнього вигляду автомобіля може бути виконаний відповідно до ваших уподобань. Тому що будь-який автомобіль – навіть якщо він виготовлений із найкращих матеріалів – по-справжньому унікальним робить лише бачення його майбутнього власника.

Аксесуари