Flying Spur W12

Flying Spur W12

від 7 704 000 грн.

З першого погляду на Bentley Flying Spur ви помітите його особливості. Розкішне, виконане вручну оздоблення цього автомобіля може зрівнятися лише з його відточеною потужністю. Престижний, характерний для Bentley дизайн кузова гармонійно поєднує в собі різко окреслену форму з чистими чіткими лініями, що підкреслюють гладкий, елегантний силует.

Характеристики

Об'єм двигуна

5998 см3

Максимальна потужність

590 к.с. / 434 кВ @ 6000 об/хв

Максимальний крутний момент

720Нм @ 1800 об/хв

Розгін 0-100 км/год

4,6 с

Макс. швидкість

320 км/год

Витрата палива (місто/комбінована/траса), л / 100 км

22,2 л / 16,2 л / 10,2 л

Власна вага

2475 кг

Максимальна вага

2972 кг

Паливний бак

90 л

Довжина авто

5299 мм

Ширина авто (з дзеркалами / без дзеркал)

2207 мм / 1984 мм

Колісна база

3066 мм

Динаміка
Динаміка

Серце цього автомобіля – унікальний двигун W12 об'ємом 6,0 л із подвійним турбонагнітачем. Чудова динаміка поєднується з високою паливною ефективністю, яка стала можливою завдяки системі часткового відключення циліндрів.

Технології
Технології

Flying Spur не просто розкішний автомобіль. Це автомобіль, у якому враховані всі тонкощі розкішного способу життя. Керуючи їм на самоті, ви зможете оцінити те, що всі найнеобхідніші системи інженери Bentley розмістили прямо у вас під рукою. Для кожного пасажира також передбачено автономне управління функціями автомобіля. Коли йдеться про вбудовані автомобільні системи, різниця зазвичай полягає не в самій технології, а у формі її надання. У автомобілі Flying Spur це здійснено в бездоганному стилі Bentley. Все на своєму місці. Всі системи у автомобілі мають бути інтуїтивно зрозумілими та простими – якщо людині доводиться ламати над чимось голову, то це однозначно прорахунок розробника.

Колір і індивідуальність
Колір і індивідуальність

Flying Spur – більше, ніж просто солідний седан представницького класу. Він ідеально підходить для всіх випадків життя – незалежно від того, пробираєтеся ви містом у годину пік або мчите шосе, щоб відпочити в сільській глушині після трудового тижня.

Дизайн

Flying Spur виглядає привабливо у будь-якому ракурсі. Яскрава вертикальна хромована решітка радіатора, великі передні схожі на дорогоцінні камені фари, енергійні прорізи вентиляційних отворів на крилах і атлетичний силует – таке поєднання не залишиться непоміченим на дорозі. Чудово оснащений салон відрізняється ідеальним балансом чудових технологій, присутність яких є майже непомітною завдяки неперевершеній майстерності виконання. Наші вміння проявляються у кожній деталі.

Аксесуари