Continental GT W12

Continental GT W12

від 6 975 000 грн.

На всіх дорогах світу немає іншого такого автомобіля, який міг би передати дух вільної подорожі життям краще, ніж це робить Bentley Continental GT. Нова спортивна модель оснащена ще більш потужним двигуном W12 з двома турбонагнітачами (потужність двигуна виросла до 590 к. с. порівняно з 575 к. с.), а завдяки інноваційній системі часткового відключення циліндрів, створеній для більш продуктивної роботи двигуна, рівень шкідливих викидів зменшився більше, ніж будь-коли в історії марки.

Характеристики

Об'єм двигуна

5998 см3

Максимальна потужність

590 к.с. / 434 кВ / 6000 об/хв

Максимальний крутний момент

720Нм / 1800 об/хв

Розгін 0-100 км/год

4,5 с

Макс. швидкість

319 км/год

Витрата палива (місто/комбінована/траса), л / 100 км

21,9 л / 15,8 л / 9,8 л

Власна вага

2320 кг

Максимальна вага

2780 кг

Паливний бак

90 л

Довжина авто

4807 мм

Ширина авто (з дзеркалами / без дзеркал)

2226 мм / 1947 мм

Колісна база

2746 мм

Динаміка
Динаміка

Крім ідеального зчеплення з поверхнею дороги, що забезпечує максимальну динаміку, повний привід гарантує також підвищену безпеку в будь-яких погодних умовах. Високотехнологічна система може миттєво перерозподіляти крутний момент між осями залежно від зчеплення з дорожнім покриттям. А модернізована електронна система контролю курсової стійкості, що працює спільно з системою повного приводу, гарантує абсолютну впевненість за кермом незалежно від того, якому стилю водіння ви віддаєте перевагу.

Технології
Технології

Сучасний дизайн інтер'єру Continental GT ідеально доповнюють просунуті сенсорні технології. Розроблена спеціально для Bentley система управління поєднує в собі управління за допомогою сенсорного екрану і класичних рифлених рукояток, які обертаються, що забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління з чітким зворотним зв'язком. Навіть графічний інтерфейс сенсорного екрану був розроблений Bentley самостійно, аби гарантувати максимальну гармонію графічних елементів і піктограм зі стилем салону в цілому. Придивившись, ви помітите, що піктограми рифлених рукояток регулювання на екрані перегукуються зі справжніми рифленими ручками, розташованими під екраном.

Колір і індивідуальність
Колір і індивідуальність

Практичність, унікальна для суперкара. Нечасто можна зустріти у світі суперкарів автомобіль, зручний у повсякденній експлуатації і одночасно такий динамічний. При створенні Continental GT ми не готові були йти на компроміси. Значення мала кожна дрібниця. Ми розуміли, наскільки важливо мати можливість прибрати сонцезахисні окуляри, телефон, ключі або будь-які інші предмети, щоб ніщо не порушувало вашого комфорту і не заважало насолоджуватися розкішшю інтер'єру вашого купе.

Аксесуари