Bentayga

Bentayga

від 7 440 000 грн.

Світ сповнений дивовижними місцями. Bentayga був задуманий для того, аби відвезти вас туди. Bentayga виводить розкіш на новий рівень і докорінно змінює старі уявлення про те, що таке SUV. На вас чекають найвищий рівень комфорту і вишуканість інтер'єрів у поєднанні з контролем над ситуацією навіть у найскладніших умовах.

Характеристики

Об'єм двигуна

5950 см3

Максимальна потужність

608 к.с. / 447 кВ / 5000 об/хв

Максимальний крутний момент

900 Нм / 1350 об/хв

Розгін 0-100 км/год

4,1 с

Макс. швидкість

301 км/год

Витрата палива (місто/комбінована/траса), л / 100 км

19,0 л / 13,1 л / 9,6 л

Власна вага

2440 кг

Максимальна вага

3250 кг

Паливний бак

85 л

Довжина авто

5140 мм

Ширина авто (з дзеркалами / без дзеркал)

2224 мм / 1998 мм

Колісна база

2995 мм

Динаміка
Динаміка

Потужність, динаміка і технічна досконалість Bentayga дозволяють йому проявити себе і на бездоріжжі. Вперше у двигуні Bentley використовується поєднання безпосереднього і розподіленого впорскування палива. Під час руху активується найефективніша на даний момент технологія. Його потужність перевершує всі сподівання: розгін до 100 км/год займає всього 4,1 с, а максимальна швидкість становить 301 км/год.

Технології
Технології

Bentayga – лідер технологічного прогресу в Bentley. Ми хочемо, щоб ви відчули ефект від потужних технологій, які, тим не менш, анітрохи не ускладнюють автомобіль. Всі вони є його органічною частиною, забезпечуючи досконалу функціональність. Вміле застосування цих технологій гарантує, що ви й не помітите їхньої присутності, поки вони вам не знадобляться.

Колір і індивідуальність
Колір і індивідуальність

Ви можете обрати колір вашого автомобіля із широкої палітри стандартних та унікальних відтінків. Наші фахівці також можуть підібрати фарбу за зразком вашого улюбленого кольору: вони будуть раді створити неповторний відтінок для неповторної особистості. У палітрі кольорів інтер'єру є 15 варіантів, з них три двоколірні і одне однотонне спортивне колірне рішення. Розкішні килимки з високим ворсом у стандартній комплектації також підбираються за кольором, щоб завершити образ салону. Навіть ремені безпеки набувають кольору, який відповідає створеному вами колірному рішенню.

Дизайн

Перед нашими дизайнерами стояло завдання – вивести традиційний дизайн Bentley, який передбачає використання вишуканих матеріалів, ексклюзивність та найвищий ступінь індивідуалізації, а також справжню розкіш, на абсолютно новий рівень. Ми повністю змінили свій підхід до проектування, але залишилися вірні традиціям. Фірмова решітка радіатора, чотири круглі фари, розкішні матеріали та увага до деталей в обробленому вручну салоні, інноваційні технології виробництва – все це робить Bentayga безперечним Bentley і виділяє з-поміж інших автомобілів SUV.

Авто в наявності

Аксесуари