Bentayga Mulliner

Bentayga Mulliner

від 11 210 000 грн.

Mulliner, підрозділ компанії Bentley, який займається персоналізацією, застосував всю свою неймовірну майстерність для створення нової флагманської моделі титулованого Bentayga, встановивши таким чином нові стандарти автомобільної розкоші.

Динаміка
Динаміка

Нові деталі інтер’єру й екстер’єру, зокрема унікальні 22-дюймові колісні диски Paragon, охолоджувач пляшок Mulliner і нова концепція оформлення з використанням шпону, доповнюють витончений сучасний дизайн Bentayga. Bentayga Mulliner, оснащений першокласним 6,0-літровим двигуном W12, поєднує ефективність і витонченість із найвищими показниками потужності та крутного моменту.

Технології
Технології

Серед деталей Mulliner на замовлення — новий охолоджувач пляшок Mulliner Bottle Cooler з бокалами Cumbria Crystal, розташований в задній частині кабіни, а також новий матеріал оздоблення — шпон Ombré Burr Walnut, доступний виключно для моделей Bentayga Mulliner. Система декоративної підсвітки, доступна у шістьох різних варіантах, разом з накладкам Mulliner на порогах та світлодіодними лампами Bentley LED Welcome Lamps створюють розкішну атмосферу в темну пору доби.

Дизайн екстер'єру
Дизайн екстер'єру

Bentayga Mulliner — найбільш вишуканий та розкішний позашляховик в історії, який припаде до смаку поціновувачам матеріалів і деталей класу люкс, при цьому авто за своїми вражаючими характеристиками і комфортом не поступається Bentayga W12. Bentayga Mulliner оснащено новими 22-дюймовими 7-шпицевими колісними дисками Mulliner Paragon із рухомими вставками в ковпачках і унікальною емблемою на кузові, а також встановлюваною в стандартній комплектації нижньою частиною кузова в один колір з основною та полірованими хромованими нижніми решітками бампера.

Дизайн інтер'єру

У новому дизайні інтер’єру, розробленому підрозділом Mulliner, оббивка передніх та задніх сидінь виконана в різних кольорах. Для оформлення салону Bentayga Mulliner можна обрати один із семи відтінків, а вручну прошита оббивка оздоблена унікальною вишивкою Mulliner і контрастними строчками. За додатковою інформацією про ці варіанти звертайтеся до нас.Додатково Bentayga Mulliner можна оснастити вишуканим набором для пікніка Linley Hamper, до якого входить холодильник, виготовлені на замовлення столові прибори та посуд Linley, кришталеві келихи, а також контейнери для сухих продуктів. Для зручності на свіжому повітрі контейнери можна витягати і використовувати замість стільців. Ще один вражаючий предмет — механічний годинник Mulliner Tourbillon від Breitling з покриттям з чистого золота (жовтого, білого або рожевого на вибір) й інкрустацією з восьми діамантів на перламутровому або чорному циферблаті.